Ground Beef $1.39lb
Grapes .99lb
Sunbelt Granola Bars $1.79 each
Use $1/1 printable coupon
Pay .79 each
Bottle of Juicy Juice .99 (instore special)
Use $1/2 Nestle products
Pay .49 each
I found Pillsbury cake mixes marked down to .79.
I had 2 Pillsbury coupon that was mailed to me for .35 each
I used those, they doubled and I only paid .09 for each box of cake mix. So if you have those coupons you might want to use them :)

No comments:
Post a Comment